Index · Правила · Поиск· Группы · Регистрация · Личные сообщения· Вход

Список разделов Аццкая Демократия
 
 
 

Раздел: Аццкая Демократия Воспоминания о Киеве. 

Создана: 11 Марта 2007 Вск 23:59:07.
Раздел: "Аццкая Демократия"
Сообщений в теме: 28, просмотров: 3351

На страницу: Назад  1, 2  Вперёд
  1. 11 Марта 2007 Вск 20:09:40
    У свій час в зухвалу дурили людей продаючи маргарин під назвою "Масло"

    але зараз цього робити не можна - заборонили

    і ділки тепер не пишуть слово масло на маргарині - дизайн упаковки якого зроблений під аналогічні упаковки масла.
    а пишуть наприклад на упаковці просто слово "Селянське" або "Вершкове" без слів в написі "масло" або "маргарин", наївні люди купують це думаючи що під цим подразумеваєтся "Масло"

    Напевно ці диво ділки подразумевают під цими назвами "Месево Селянське" або "Месево Вершкове", потомучто подругому не схиляється :)

    Мало того, що маргарин не смачний до того ж це найшкідливіший з жирів які можна приймати в їжу. Особливо шкідливий він в суміші з іншими жирами, маслами.

    Ну дак ось до чого я все це, хотілося б зібрати в цьому топіке всі марки маргаринів селянських, вершкових, бутербродах і інших продаються у нас в Омську під виглядом масла, щоб не купувати цю отруту більше.


    1.) Ну перше, якщо на упаковці написане "Селянське", "Бутерброд", "Вершкове" - вообщем закінчується назва на "оє", але немає в назву самого слова "масло" - те це зовсім не масло, а галімий маргарин.

    2.) Масло Селянське - виробник Азово, Омська область, в продукті дійсно присутнє масло, але тільки воно в перемешку з маргарином! який визначається по запаху, смаку і тому як режется це що завмерло псевдо масло.

    Ось і називається підтримай місцевого виробника?

    Смайлик :-)
  2. 12 Марта 2007 Пон 14:33:22
    привези мне, батюшка, тортик киевский;о))

    в киеве не была ни разу:о(
  3. 12 Марта 2007 Пон 14:51:14
    Б.Б. писал(а) :привези мне, батюшка, тортик киевский;о))


    Не люблю "київський тортик".....

    Смайлик :-)

    Є в Києві, в кінці вулиці Хрещатик, кафе....
    Називається воно "Ситна Хатина"....

    Всередині дико прикольний, красивий інтерер, але це типу їдальня. Годують дуже добре. Величезний вибір блюд, які з підносиком вибираєш сам а тобі тільки накладають....


    Ось мені не разу не вдавалося з'їсти там в одне більш ніж на 30 гривень (180 руб приблизно).....
    ....Это Салат, Солянка\Борщ із спец булочками часниковими, 2 порції другого, 2 стаканам морсу\компоту і всякі спеції типу горчицы\хрена\и ін......

    А зазвичай удвох рахунок виходить ужраться вусмерть приблизно 50 гривень.....

    Смайлик :-)


    Будете в Києві, обязаєтльно відвідаєте цей заклад
    чисто навіть в плані просто подивитися....

    Оскільки ми живемо поряд, то ми там обідаємо і вечеряємо і це РЕАЛЬНО ДЕШЕВШЕ чим готувати удома....

    Смайлик :-)
  4. 12 Марта 2007 Пон 17:12:39
    Gerasim@MuMu@Notebook писал(а) :Не люблю "київський тортик".....

    а ты можешь и не есть, тебя никто не заставляет:о)))
    ну это вместо чудища лесного для плотских утех, тьфу, в смысле вместо цветочка аленького:о)
  5. 12 Марта 2007 Пон 17:21:55
    мене б дістало друкувати на нормальній клавіатурі і вставляти скрізь етй іжицю ганебну, хоча київ я, звичайно, люблю
  6. 12 Марта 2007 Пон 17:50:19
    649 писал(а) :мене б дістало друкувати на нормальній клавіатурі і вставляти скрізь етй іжицю ганебну, хоча київ я, звичайно, люблю



    Все набагато простіше можна робити не напружуючись особливо...
    ...як думаю і сама здогадаєшся....

    Смайлик :-)

    Київ КЛАСНЕ місто!!!

    Зараз дороблять виділену лінію, викладатиму фото....

    Смайлик :-)
  7. 12 Марта 2007 Пон 18:19:33
    Gerasim@MuMu@Notebook писал(а) :Зараз дороблять виділену лінію, викладатиму фото....
    Смайлик :-)

    ну у мене все вже цілком виділено, у мене фото давні, нада знову їхати
  8. 13 Марта 2007 Втр 0:05:21
    Я когда-то в "Украине" выступал на конкурсе молодых поэтов и чтецов, а служил как раз метров пятьсот вверх в Башне.
    А Печерский район мне знаком... А еще там где-то рядом есть научно -техническая библиотека я там в патентном отделе частенько засиживался.
  9. 13 Марта 2007 Втр 0:18:43
    А где онлайн переводчики есть русско-украинские? а то много слов незнакомых Смайлик :-)
  10. 13 Марта 2007 Втр 0:25:45
    Roman! писал :А где онлайн переводчики есть русско-украинские? а то много слов незнакомых Смайлик :-)



    К примеру тут:

    [внешняя ссылка]

    Смайлик :-)
  11. 13 Марта 2007 Втр 0:40:51
    ну у мене все вже цілком виділено, у мене фото давні, нада знову їхати

    ну у меня все уже вполне выделено, у меня фото давние, нада опять ехать

    "Заработала дудочка" Смайлик :-)
  12. 13 Марта 2007 Втр 1:05:06
    Евген Смурыга писал :мне на днях из Киева попиросу привезли
    продается в барах.. забита травой
    написано, что "чабрец"
    еще не пробовал

    Женя,ты в Омске,нет? ;о)))
  13. 13 Марта 2007 Втр 3:21:08
    я в Питере Норм
  14. 13 Марта 2007 Втр 11:25:57
    Мені на Хрещатику сподобалося увечері, коли там збираеться молодь і танцюють що те типу брейка або типу того, під магнітофон який поряд стоiть. А потім народ грошi в шляпу ложіт Смайлик :-)

    А прайси до речі дивлячись де. Я памятаеться поснідав так, що ледве вистачило обоймi відстрілятися. Недешеве місто зовсім. Та і мало украiнськово, москальское там все, у Киеве.

    Смайлик :-)
На страницу: Назад  1, 2  Вперёд